Ideo

jesteś tu: Strona główna   Partnerzy   Ideo

IdeoSpółka Ideo powstała już w 1999 roku, więc dzięki wieloletniemu doświadczeniu może obecnie oferować swoje usługi na najwyższym poziomie. Obecnie w pakiecie usługowym firmy znajduje się oferta tworzenia stron i portali internetowych, a także skuteczne pozycjonownie stron www za pomocą dobrych i sprawdzonych metod. W zakres szerokiego wachlarza usług oferowanych przez spółkę Ideo wchodzi także e-marketing, e-biznes, e-gov i e-konsulting. Prowadzony jest także kompleksowy audyt witryn internetowych. Doświadczenie i wiedza nabyta przez 10 lat pozwoliła na wykonanie już 700 projektów zarówno dla wielkich korporacji jak i organizacji rządowych czy klientów indywidualnych.


Co najważniejsze Ideo jest autorem i właścicielem znanych marek na rynku jak Edito i Logito. Edito CMS to platforma zarządzania treścią, na bazie której powstają zaawansowane aplikacje internetowe. Mogą one współpracować, tworząc jeden większy system lub działać osobno, stanowiąc efektywne narzędzia do realizacji konkretnego celu.
Platforma LOGITO to zestaw gotowych modułów, których celem jest zwiększenie efektywności zarządzania obiegiem dokumentów, przepływu informacji, poprawę komunikacji oraz zautomatyzowanie procesów biznesowych w firmie.

 


 

Dowiedz się więcej o działalności spółki Ideo.