Exacto

jesteś tu: Strona główna   Partnerzy   Exacto

ExactoExacto to agencja public relations, która opiera się na mocnych fundamentach, a wiedza pracowników z pełnego zakresu komunikacji marketingowej decyduje tutaj o najwyższej jakości świadczonych usług. To co najlepiej opisuje wszystkich pracowników frmy Exacto to ogromna mobilność, profesjonalizm kształtowany na przestrzeni wielu lat doświadczenia w branży.
Specjaliści Exacto dostosowując się do wymogów klienta dostosowują strategię i wszelkie programy, aby korzyści po stronie użytkownika osiągały maksimum. Profesjonalne działania z zakresu komunikacji marketingowej podejmowane przez nas, mają na celu kreowanie pożądanego wizerunku i podnoszenie jakości komunikacji organizacji z otoczeniem.

Exacto można podzielić na następujące działy:

Public Relations Agency (tworzymy strategie, prowadzimy całościowe projekty na rzecz firm i organizacji, z zakresu budowania i ochrony wizerunku, a w szczególności prowadzimy działania z zakresu media relations, komunikacji wewnętrznej oraz zarządzania sytuacjami kryzysowymi).

Research (przygotowujemy i realizujemy całościowe projekty badawcze, głównie w zakresie wizerunku, opracowujemy kwestionariusze badawcze, testujemy przygotowane narzędzia, prowadzimy badania, przygotowujemy raporty i prezentujemy je klientom, zaprojektowaliśmy własne systemy do realizacji badań metodą CAWI).

Call Center (realizujemy działania polegające na telefonicznym kontakcie i sprzedaży produtków dla naszych klientów).
 
Event (planujemy i realizujemy eventy wewnętrzne i zewnętrzne dla klientów, konferencje, jubileusze, spotkania firmowe, szkolenia, sympozja, targi). 

Dowiedz się więcej o Exacto