Dlaczego warto?

Atrakcyjna branża działalności

Program Partnerski Why Not Fly działa w branży turystycznej, która od kilku lat odnotowuje stały dynamizm rozwoju. Odległość miedzy miastami, państwami czy kontynentami nie jest dla nikogo przeszkodą. Ludzie stali się bardziej ciekawi świata, otwarci na nowe kultury i znajomości, co pociąga za sobą chęć i potrzebę podróżowania.

Biura turystyczne ogłosiły, że w ciągu ostatniego roku sprzedaż ofert wzrosła nawet o 30%. Instytut Turystyki Sp. z o. o. opublikował statystyki wyjazdów Polaków za granicę w 2010 roku. W pierwszym półroczu 2010 r. wyniki były następujące:

  • około 19,5 mln wyjazdów - 10% wzrost rok do roku (2009 / 2010)
  • około 28 mln przyjazdów cudzoziemców - co daje 9% wzrost rok do roku (2009 / 2010)


Gdzie w tym wszystkim jest Internet?
Obecny turysta stał się coraz bardziej doświadczony i poinformowany. Internet stał się dla niego istotnym kanałem zdobywania wiedzy oraz dokonywania zakupu produktów i usług turystycznych. Z danych raportu Gemius "Turystyka wśród internautów" z 2009 roku, sieć stanowi najpopularniejsze źródło informacji aż dla 58% osób chcących skorzystać z ofert turystycznych.

Sytuację rynku turystycznego i znaczenie Internetu obrazują również badania wykonane dla Ministerstwa Sportu i Turystyki, wynika z nich, że popyt na usługi turystyczne ma ciągle tendencję wzrostową. I tak np.:

  • ok. 19,2 mln - to liczba osób, które korzystały z bazy noclegowej i zbiorowego zakwaterowania oferowanego on-line.
  • ok. 55,3 mln - to liczba udzielonych noclegów w następstwie oferty w sieci


Na tej podstawie można stwierdzić, że rezerwacje przez Internet i przegląd ofert turystycznych za jego pomocą jest jednym z ważniejszych elementów promocji branży turystycznej.

Perspektywa możliwości osiągania zarobków z tego tytułu jest więc bardzo zachęcająca, a Program Partnerski Why Not FLy daje Ci właśnie taką możliwość!

Zaawansowane narzędzia sprzedaży

W ramach naszego Programu Partnerskiego, Uczestnicy posiadają dostęp do wielu zaawansowanych narzędzi służacych promocji naszych produktów i usług. Dowolność doboru tych narzędzi leży w gestii Uczestników, którzy mogą bazować na własnym doświadczeniu lub podpierać się naszymi propozycjami i rekomendacjami przedstawianymi w Strefie Uczestnika.

Ponadto, zaimplementowanie na stronie Uczestnika naszych narzędzi sprzedaży zwiększa liczbę odwiedzin strony Uczestnika, co ma niebagatelny wpływ na kreowanie marki Uczestnika i jego rozpoznawalność w Internecie.

Do narzędzi, które oferujemy od razu po rejestracji należą:

  • Linki partnerskie
  • Generator linków partnerskich do wyszukiwarki biletów lotniczych
  • Materiały graficzne (bannery)
  • Mechanizm bloczka wyszukiwarki biletów lotniczych
  • Pełny mechanizm wyszukiwarki biletów lotniczych (iframe)

Baza wiedzy - wsparcie marketingowe partnerów