Dla kogo?

Jeżeli jesteś zainteresowany zarabianiem w Internecie i chcesz to robić w prosty i przyjazny sposób, na atrakcyjnych i jasnych warunkach współpracy - ten program jest dla Ciebie

Poniżej wymieniamy jedynie kilka grup, które uważamy, iż będę potencjalnie najbardziej zainteresowane współpracą i skorzystaniem z możliwości uzyskania dodatkowego dochodu z tego tytułu. Nie są to oczywiście wszystkie grupy, a tym bardziej nie są to jedyne grupy, które mogą i powinny zainteresować się współpracą z nami. Nasz Program Partnerski dostępny jest dla każdego, kto spełnia i akceptuje warunki określone w zasadach współpracy oraz regulaminie.

Serwisy branży turystycznej

Jeżeli prowadzisz:

  • branżowy serwis informacyjny, społecznościowy, firmowy
  • stronę biura turystycznego, biura podróży
  • bloga tematycznego nawiązującego do turystyki,
  • prywatną stronę, której tematyka obejmuje zbliżone zagadnienia

...jesteś na najlepszej drodze do rozpoczęcia zarabiania pieniędzy jako nasz Partner. Serwisy tego typu to naturalni Partnerzy w naszym programie partnerskim, dlatego zachęcamy do rejestracji.

zarejestruj się w Programie Partnerskim FLY

Serwisy www w innych branżach

Jeżeli wiesz, lub uważasz, iż Twoi użytkownicy dużo podróżują korzystając ze środka transportu jakim jest samolot, nie ma się co zastanawiać - przyłącz się do naszego programu partnerskiego, polecaj nasze produkty i usługi i zarabiaj w systemie prowizyjnym za każdą zrealizowaną transakcję.

Przykładowo, jeżeli Twój serwis zawiera informacje z branży mody i np. opisujesz w nim wiele zapowiedzi targów w Polsce i za granicą, możesz przy okazji polecić nasz serwis jako ciekawą opcję wyszukiwania i rezerwacji połączeń lotniczych do danego miasta w którym odbywa się impreza... możesz również skorzystać z udostępnionych narzędzi (bloczek wyszukiwarki, wyszukiwarka na własnej stronie) i promować / polecać ich wykorzystanie.

zarejestruj się w Programie Partnerskim FLY

"Zawodowi" uczestnicy programów partnerskich

Jeżeli zajmujesz się programami partnerskimi na codzień, to sprawdzając zasady współpracy oraz regulamin od razu możesz stwierdzić, że to, co proponujemy to bardzo atrakcyjny system wynagradzania prowizyjnego. Dbamy o to, by nasz program wyróżniał się na tle innych (zasadami, warunkami finansowymi, jak również funkcjonalnościami), i by "zawodowi" partnerzy widzieli w nim więcej korzyści niż w innych systemach tego typu.

Nie działamy w oparciu o wielopoziomowe systemy, wolimy zaferować korzystniejsze warunki (finansowe i technologiczne) aktywnym Uczestnikom, gdyż nauczeni doświadczeniem wiemy, iż największe dochody uzyskuje się z własnych działań, a nie z działań innych poziomów.

Sprawdź nasze zasady i warunki współpracy, a przekonasz się, że warto zarejestrować się w naszym programie już teraz.

zarejestruj się w Programie Partnerskim FLY

Internauci nie posiadający swoich stron www

Jeżeli nie posiadasz własnej strony www również możesz brać udział w Programie Partnerskim Why Not Fly. W takim wypadku możesz posługiwać się takimi narzędziami jak linki partnerskie, które przykładowo możesz zamieszczać:

  • w opisie komunikatorów internetowych (np. Gadu-Gadu, Skype, Tlen.pl, itd.)
  • w stopce swojego maila
  • w stopce podpisu na formach internetowych
  • na swoim profilu społecznościowym (np. NK.pl, Facebook.com, Goldenline.pl, itd.)
  • w komentarzach do postów

Możliwości jest naprawdę dużo, a dzięki narzędziom, które udostępniamy w naszym programie, każdy ma możliwość czerpania korzyści z systemu prowizyjnego. Każdy może zarabiać z nami.

zarejestruj się w Programie Partnerskim Why Not Fly